SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Smedsta Gymnastikförening
Fotboll

Hej alla glada barn och ungdomar, små som stora.

Här är programmet för höstterminen 2022.

Ingen verksamhet på lov- och helgdagar.
Häng med på en kul stund hos oss.

Fulltecknade barn- och ungdomsgrupper inför hösten
2022-08-29 21:29

Barn- och ungdomsgrupperna är fulltecknade inför hösten men det går jättebra att ställa sig på kö via formuläret nedan.


Anmälan till våra barn och ungdomsgrupper sker via detta formulär .. https://goo.gl/forms/XAGEIrXJ2UjqLiU53

Schema höst 2022
2022-07-12 19:11
Dag  Tid Grupp Ledare Lokal
måndag 17-18 4-5 år

Elin Ekstrand

Maria Thorvaldsson

Viveka Österholm

Dansuthallen
måndag 18-19 6-7 år

Elin Ekstrand

Ida-Maria Engren

Maria Thorvaldsson

Dansuthallen
måndag 18-19 Redskap

Veronica Hellqvist

Nora Stocke

Selma Gustafsson

Amanda Jansson

Frejahallen
måndag 18:45-19:45 Dans

Maja Kulstad Larsson

Tilda Brucefors

Björkbacken
måndag 19-20 Redskap

Angelica Linder Bohman

Dorota Mattsson

Jenny Elveberg

Veronica Hellqvist

Frejahallen
tisdag 18-19 Dans

Jennifer Karlsson

Lily Skogsund

Björkbacken

tisdag

18-19 6-7 år

Amanda Skeppar

Anna Winbäck

Liv Fossbo

Dansutskolan
onsdag 18-19 5-8 år

Katarina Palm

Martin Norling

Welandersborg
onsdag  18-19 4-5 år

Elin Isenius

Jessica Taengh Lorenzen 

Rebecka Hagman

Dansuthallen
onsdag  18-19  Parkour

Liza Sundström

Johanna Sundström

Frejahallen
onsdag  19-20 Parkour

Anna Korseman

Felicia Agerstig

Sebastian Gustafsson

Wilma Modén

Frejahallen
onsdag 19-20 6-7 år

Katarina Gustafsson

Sara Fältskog Eldros

Dansuthallen
onsdag  20-21 Parkour

Elliot Björklund

Felicia Agerstig

Sebastian Gustafsson

Wilma Modén

Frejahallen
torsdag  18-19 8 år

Emelie Gustafsson Wärn

Ida Johansson
Maja Capra Pedersen
Sandra Gustafsson

Frejahallen
torsdag 19-20 Redskap

Sandra Gustafsson
Nora Stocke

Emma Ilis

Frejahallen
lördag 9-10 4-5 år Carin Säll
Jennifer Karlsson
Frejahallen
lördag 9-10 Knattegympa 1

Frida Lindquist
Rebecca Lahti

Rebecca Löfgren

Dansuthallen
lördag  11-12 6-7 år

Carin Säll

Jennifer Karlsson

Emma Ilis

Frejahallen
söndag 9-10 Knattegympa 2

Emma Larsson

Lisa Karlsson

Dansuthallen
Kommande aktiviteter
Inga aktiviteter inbokade
Nyheter från föreningen
 
Sponsorer